Veseli smo, da se je na novi projekt tj. teniška olimpijada odzvalo kar 11 najmlajših otrok iz našega kluba. Otroci so se pomerili v štirih disciplinah, ki so jih vadili na treningu. Naši najmlajši so dosegli lepo 4. mesto! Naj povemo, da se je tekmovanja udeležilo 12 ekip iz cele Slovenije. Iz Dolenjske in Posavja se je udeležil samo naš klub, kar pomeni, da v klubu z mladino mislimo resno.

Na olimpijadi nista manjkali niti olimpijska prisega in himna – dovoljenje je dal Olimpijski komite Slovenije.

Otroci so uživali, to pa je bil tudi namen tekmovanja. Naslednja olimpijada bo 4. aprila v Ljubljani. Klub bo dobil nove štiri vaje, katere bomo pridno vadili ter poizkušali izboljšati naš rezultat. Naslednja olimpijada nam bo že lažja, saj vemo, tako trenerji kot otroci, kako poteka tekmovanje.

Na olimpijadi so bili tudi vsi trije trenerji kluba Ana Benčina, Sašo Gorenc in Jiří Volt, ki so uspešno navijali za naše tekmovalce.

Več o olimpijadi tukaj:
http://www.teniska-zveza.si/9999/

Naša ekipa!
p1167638

p1167645

p1167657