1.zimski turnir na Otočcu, 19.12.2009

Prvega zimskega turnirja, ki ga je organiziral TK Krka Otočec se je iz našega kluba udeležilo kar 15 tekmovalcev. Turnir se je začel s kar velikim presenečanjem predvsem za starše, saj so bili snežne razmere kar hude. Ceste niso bile splužene, zato je bila vožnja malce otežena. Vendar so vsi starši pokazali dobro voljo in so pripeljali svoje najmlajše na teniški turnir. Na turnirju so nastopali tudi otroci, ki so se prvič srečali s tekmovanjem in sicer v mini tenisu. Z našega kluba so nastopili: Martin Drenik, Matija Judež, Sara Radulovič, Hana Androič in Kaja Lipej. Otroci so uživali in odigrali borbene dvoboje. Na koncu je v konkurenci 10 otrok slavil naš Martin Drenik, na tretjem mestu pa Matija Judež. Vsi najmlajši si zaslužijo veliko pohval, saj so odhajali nasmejani in sproščeni in tako mora tudi biti. V konkurenci midi tenis so nastopili: Lara Lapanje, Karin Volt, Miha Ljubi, Martin Jančar Jarc in David Šeruga. Rezultati si oglejte spodaj. V kategoriji tenis (letnik 1999 in mlajši) smo imeli v ognju 4 tekmovalce. Največ znaja in vlogo favorita je potrdil Martin Jančar Jarc. Tretjo mesto je zasedel Jan Luka Verček ,četrto mesto pa je pripadlo Juretu Andoljšku, na petem mestu je pristal Teo Uhl, ki je prvič igral kategorijo tenis 10 in pokazal vsem, ki so ga gledali, da to s tenisom misli resno.
Vsem tekmovalcem čestitajo trenerji kluba, ki so bili prisotni na igriščih in so opazovali tekmovalce pri njihovi igri in si zapisovali tehnično taktične stvari, ki jih bodo poskušali prenesti na svoje varovance na treningu.

Zapisal:
Jiri Volt

Rezultati otroškega teniškega turnirja na Otočcu (19.12.2009)
Mini tenis (mlajša skupina)
1.    mesto: Martin Drenik ……….TK Portovald
2.    mesto: Andraž Udovič
3.    mesto: Matija Judež…………TK Portovald
4.    mesto: Jure Ovniček
5.    mesto: Staša Balkovec
6.    mesto: Matic Blatnik
7. – 8. mesto: Kaja Lipej……………..TK Portovald
7. – 8. mesto: Hana Androič……TK Portovald
9. – 10. mesto: Tim Rozman
9. – 10. mesto: Sara Radulovič….TK Portovald

Midi tenis deklice:
1.    mesto: Živa Falkner
2.    mesto: Pia Lovrič
3.    mesto: Nika Lovrič
4.    mesto: Saša Tepavčevič
5.    mesto: Lara Lapanje……TK Portovald
6.    mesto: Karin Volt……….TK Portovald
7. – 8. mesto: Kim Hrovat
7. – 8. mesto: Klara Lukan

Midi tenis dečki:
1.    mesto: Martin Jančar Jarc..TK Portovald
2.    mesto: Samuel Pate
3.    mesto: Sven Kozole
4.    mesto: Jernej Podvinski
5.    mesto: Teo Uhl………………TK Portovald
6.    mesto: Miha Ljubi………….TK Portovald
7. – 8. mesto: Matic Kastelic
7. – 8. mest: David Šeruga……TK Portovald

Tenis dečki do 11 let:
1.    mesto: Martin Jančar Jarc……TK Portovald
2.    mesto: Matic Berus
3.    mesto: Jan Luka Verček….—..TK Portovald
4.    mesto: Jure Andolšek…………..TK Portovald
5.    mesto: Teo Uhl…………………….TK Portovald

1zimski-turnir

Ostale slike tukaj: http://picasaweb.google.si/nmtenis/1ZimskiTurnirOtocec19122009#