Ob koncu leta sta se Simon Gradišar in Slavica Srebrnjak udeležila teniškega turnirja v Mengšu. Obema iskreno čestitamo za odlični uvrstitvi.

Mengeš, 29.12.2012 – V teniški dvorani Harmonija v Mengšu se je končal prvi vseslovenski novoletni turnir mešanih parov. Udeležilo se ga je 12 parov, med igralci pa je bila cela vrsta državnih prvakov v različnih kategorijah (Tone Prešeren, Slavka Srebrnjak, Mira Grm, Brane Podgornik, Brane Dolčič, Tina Čarman Misajlovski, itd.). Vsi dvoboji so bili zelo zanimivi in kvalitetni, o zmagovalcu so v večini primerov odločali milimetri oziroma stotinke (če se izrazimo po športno). V finalu sta Darja Korelc (Kamnik) in Simon Gradišar (Novo mesto) proti Slavki Srebrnjak (Novo mesto) in Jordanu Misajlovskemu (Kranj) že zaostajala s 4/1, a zmogla dovolj moči za preobrat in končno zmago s 7/6. V boju za 3. mesto sta Nada Nastran (Škofja Loka) in Tone Prešeren (Kamnik) prav tako po hudem boju s 7/5 premagala Jadranko Maček (Portorož) in Darka Puhana (Ljubljana), v četrtfinalu pa so “obtičali” tudi tako dobri igralci kot so Brane Dolčič, Brane Podgornik in Sergio Foti med moškimi in Maja Kožar, Justina Jocif ter Mira Grm med ženskami.