NAŠI NAJMLAJŠI ZELO USPEŠNI NA TENIŠKI OLIMPIJADI!
V soboto, 20.03.2010 je v Ljubljani potekala 1. letošnja teniška olimpijada. Iz našega kluba se je olimpijade udeležilo 10 otrok. Otroci so se pomerili v štirih disciplinah, ki so jih vadili na treningu. Ekipa TK Portovald je dosegla odlično 2. mesto. Naj povemo, da so se tekmovanja udeležile ekipe iz cele Slovenije iz Dolenjske, pa samo naš klub, kar pomeni, da delamo z mladimi kontinuirano in projektno. Naslednja teniška olimpijada bo 24.04.2010 v Novem mestu, kjer bomo poskušali še izboljšati rezultat, saj bomo tekmovali na “domačem” terenu. Zahvalili bi se tudi trenerjema Ani Benčina, Sašu Gorencu in Ani Ravbar za uspešno delo v klubu z najmlajšimi.
Za ekipo TK Portovald so tekmovali: Sara Radulovič, Kaja Lipej, Hana Androič, Tim Peterlin, Luka in Urh Kovačič, Eva Palka, Črt Ban Jovanovič, Matic Erpič in Matija Judež.

Čestitamo!
TK Portovald

Slike iz teniške olimpijade:
http://picasaweb.google.si/nmtenis1/Olimpijada20320102Mesto#

p3198466
Ana Benčina in njeni varovanci!