Babolat Slovenija in Mercator sta skupaj z našim klubom sta v soboto organizirala 3.teniški turnir Babolat Mercator mini tenis 2011. Gre za serijo 5 teniških  turnirjev. V Novem mestu se je turnir pričel ob 9.00 uri za dečke in ob 10.00 uri za deklice. Pri fantih je največ znanja pokazal Oskar Weber in tako je med 16 nastopajočimi dečki osvojil turnir v Novem mestu. Pri dekletih je največ znanja pokazala domačinka Naja Židan (TK Portovald Novo mesto) in tako je osvojila turnir med 9 dekleti. V finalu z Najo je bila še ena članica našega kluba in sicer Sara Radulovič. Dvoboj je bil zelo napet in na koncu je slavila omenjena Naja. Na turnirju je bilo veliko otrok našega kluba (nekateri celo prvič na tekmovanju) za to vsem čestitamo in želimo veliko uspehov tudi na ostalih turnirjih.

Zapisal:Jiri Volt

Slike s turnirja tukaj:  https://picasaweb.google.com/nmtenis1/BabolatMercatorMiniTenis2011#

naja-mala

naja1
z leve: Naja Židan in Sara Radulovič ( obe TK Portovald- Novo mesto)