Po skoraj dvomesečnem premoru(vmes so bili odigrani le mastersi) se na domača teniška igrišča vračajo teniški igralci in igralke. Očitno so tenis že močno pogrešali, saj so vsi turnirji, ki se igrajo ta teden izjemno močno zasedeni. Ta konec tedna tako igrajo člani in članice na igriščih ŽTK v Mariboru, deklice do 14 let na igriščih Triglava iz Kranja, dečki do 14 let pa na A in B turnirju na igriščih TK Max Ljubljana in TK Olimpija Ljubljana. V Ljubljani potekalo ta vikend,26.11.2011 tudi tekmovanje najmlajših v kategoriji 8 – 11 let. Tudi tu nastopilo več kot 200 otrok . Omenjenega turnirja za otroke od 8-11 let se je iz našega kluba udeležil tudi Samuel Pate, ki se je v kategorii tenis 11 let uvrstil na lepo 3.-4.mesto. V polfinalu je z rezultatom 6:2 klonil proti poznejšemu zamgovalcu Timu Tekavcu. Samuelu čestitamo in mu želimo veliko uspehov na naslednjih turnirjih. Že naslednji vikend (26.-27.11) bodo otroci našega kluba nastopili na teniškem turnirju  RR1 do 12 let, ki bo v Ljubljani.

TK Portovald
Jiri Volt

samuel_pate_530a

tabela-sameul1