Uspešno smo organizirali teniški turnir za otroke od osem do enajst let pod pokroviteljstvom TZS . Z našega kluba sta se turnirja udeležila v kategoriji mini tenis Martin Kolarič in Amber Ivana Erenda. Martin Kolarič je pokazal izjemno formo in je osvojil prvo mesto, ter tako postal zmagovalec turnirja. Njegova klubska soigralka Amber Ivana je osvojila 3. mesto. Oba sta nastopala tudi v kategoriji midi tenis, kjer sta izpadla v finalnem delu turnirja in osvojila 5.-8. mesto. V kategoriji tenis 11 je nastopal na turnirju tudi Tim Struhar, ki je izgubil šele v finalu z Blažem Šteblajem in tako osvojil 2. mesto. Omenjeni teniški turnir je bil velik zalogaj za naš klub tako na organizacijski kot na vsebinski ravni, saj je bilo v soboto in nedeljo na igriščih več kot 300 ljudi. Zahvaljujemo se vsem udeležencem, pomočnikom, sodnikom in staršem. Turnir je bil v sklopu Rudolfovih tednov športa, ki jih organizira Zavod Novo mesto.

TK Portovald
Jiri Volt